چهارگوشه - معرفی استان ها و شهر های ایران و جاذبه های توریستی - خاطرات شما

محسن

سلام واقعا این شهر از نظر اب وهوایی دارای اب وهوای بکر ودست نخورده است که احساس انسان رابه زندگی تعقیر میدهدکافیست امتحان کنید تاملزومات شهر نشینی را برای لحظه ای از یاد ببرید اینجا جهان دیگریست که سادگی ومهمان نوازی اقوام کرد وترک راحتی در این روز ها که همه چیز در مادیات خلاصه شده است راببینید سری هم به وبلاگ نویسنده وترانه سرای بزرگ شهرمان محمودبراتی قوچانی بزنید تا بافرهنگ وادبیات این شهر بیشتر اشنا شویدکافیست نام او را درگوگل وموتورهای جستجوگر دیگر وارد کنید

محسن

سلام اب وهواش عالیه

روح الله بلوردی

سیرجان شهری اقتصادی در مسیر چند شهر بزرگ از جمله تهران است به همین دلیل این شهر در زمینه اقتصادی پیشرفت زیادی داشته و مهاجر پذیر است ٬ شاید اگر روزی از این شهر گذر کنید منظم بودن شهر سازی سیرجان برای شما جلب توجه کند.

مدیر سایت

من تجربه این غذا رو دارم واقعا عالیه ٬ علی الخصوص برای کودکان غذای جذابی هست.

مدیر سایت

ملکان شهر استاد عزیزم آیت الله العظمی امینی (ره) می باشد ٬ خدا رحمتشون کنه

مدیر سایت

کلوت های شهداد یکی از عجایب ایران می باشد که در ایران و جهان بی نظیر است عظمت و زیبایی این دست ساخته های بادهای کویری شما را وادار به تعظیم می کند ٬ طبیعت با دست هنرمند خویش اثری زیبا و بی بدیل را با شن پدید آورده است.

مدیر سایت

برای اولین بار وقتی از شهر زیبای کلیبر و مجاورت رود ارس و جنگل های ارس باران عبور کردم هیچ گاه فکر نمی کردم تا ابد خاطره این شهر زیبا و این مسیر بهتشی را بتوانم توصیف کنم. اگر به تاریخ ایران و علی الخصوص دوره قاجار و صفویه علاقه دارید حتما از این مسیر زیبا دیدن کنید. خالی از لطف نیست.