مسابقه دلنوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

مسابقه دلنوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

175

مسابقه دلنوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقه دلنوشته با موضوع «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» بین دانش آموزان هر سه مقطع تحصیلی این استان ب...

مسابقه دلنوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقه دلنوشته با موضوع «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» بین دانش آموزان هر سه مقطع تحصیلی این استان برگزار می شود.  

سید نظام مرادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مهمترین اهداف برگزاری این مسابقه شامل ثبت احساسات و اندیشه ‌های دانش ‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مورد شهید سردار سلیمانی و الگوپذیری هر چه بیشتر آنان از اوست.

وی افزود: این مسابقه در قالب پویش فرهنگی «سپاس سردار» و به همت سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد و مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد.   

رییس سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ابعاد شخصیتی و سیره زندگی شهید سردار سلیمانی یک الگوی تربیتی برای دانش آموزان کشور و این استان است.

‌مرادی عنوان کرد: دانش ‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد باید دلنوشته های خود را به صورت دستی و در برگه آچهار و ۱۲ سطر نوشته و تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸ از طریق مربیان پرورشی و فرهنگی مدارس محل تحصیل به سازمان دانش‌ آموزی شهرستان یا منطقه ارائه دهند.

وی ابراز داشت: سازمان دانش‌ آموزی ۱۳ شهرستان و منطقه آموزشی کهگیلویه و بویراحمد با ارزیابی آثار دریافتی سه اثر را از هر دوره تحصیلی انتخاب و تا ۱۰ بهمن ‌ماه امسال به سازمان دانش ‌آموزی این استان ارسال می کند.

‌مرادی گفت: سازمان دانش‌ آموزی کهگیلویه و بویراحمد این ۹ اثر منتخب را به صورت تایپ شده در قالب WORD تا ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ به سازمان دانش‌ آموزی کشور ارسال خواهد کرد. 

وی اظهار داشت: ‌سازمان دانش ‌آموزی کشور اقدام به چاپ یک کتاب از دلنوشته های برتر و رونمایی از آن در چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی (۲۲ بهمن ماه امسال) می کند.  

مرادی افزود: اسامی برگزیدگان کشوری این مسابقه به استان ها اعلام و در آیین هایی با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده از آنان تجلیل می شود.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مشغول به تحصیل در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم دارد.

خاطرات شما از سفر به مسابقه دلنوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.