۹۹۰ کارمند اداری ایلام به کرونا مبتلا شدند

۹۹۰ کارمند اداری ایلام به کرونا مبتلا شدند

67

۹۹۰ کارمند اداری ایلام به کرونا مبتلا شدند

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: تاکنون ۹۹۱ نفر از پرسنل بهداشتی و درمانی و کارکنان ادارات و سایر مشاغل استان به کرونا مبتلا شده اند....

۹۹۰ کارمند اداری ایلام به کرونا مبتلا شدند

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: تاکنون ۹۹۱ نفر از پرسنل بهداشتی و درمانی و کارکنان ادارات و سایر مشاغل استان به کرونا مبتلا شده اند.

محمد کریمیان عصر شنبه در نشست استانی ستاد کرونا ایلام افزود: از این شمار ۱۴۴ نفر در حوزه بهداشت، ۱۹۳ نفر در حوزه درمان و ۶۵۴ نفر نیز کارکنان ادارات و سایر مشاغل هستند که به کرونا مبتلا شده اند.

وی با بیان اینکه درصد کشندگی کرونا در ایلام پایین‌تر از نرخ کشوری است، اظهار داشت: نرخ کشندگی کرونا در کشور ۵.۱  درصد بوده که این رقم در استان ایلام سه درصد است.

وی با اعلام شیب صعودی کرونا در این استان از ابتدای اسفندماه تا کنون گفت: مجموع مبتلایان کرونا در این استان تنها در تیرماه دو برابر چهار ماه گذشته (اسفند تا خرداد ماه) است و تعداد فوتی ها نیز نصف این چهار ماه است.

کریمیان همچنین فعالیت مخفیانه و شبانه برخی باشگاه‌های ورزشی، فعالیت آرایشگاه‌های زنانه در اواخر روز، فعالیت شبانه و مخفیانه برخی قلیان‌ها و فعال بودن برخی کافی شاپ ها را از جمله موارد عدم اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا در این استان برشمرد.

وی انجام‌کارهای فرهنگی را در کاهش روند صعودی کرونا در این استان مهم و تاثیرگذار دانست.

خاطرات شما از سفر به ۹۹۰ کارمند اداری ایلام به کرونا مبتلا شدند نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.