۱۱۶ کلاس درس در ایلام احداث شد

۱۱۶ کلاس درس در ایلام احداث شد

205

۱۱۶ کلاس درس در ایلام احداث شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: ۳۱ فضای آموزشی با ۱۱۶ کلاس درس و زیربنای ۱۶ هزار و ۷۸۵ مترمربع سال گذشته در مناطق مختلف شهری و رو...

۱۱۶ کلاس درس در ایلام احداث شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: ۳۱ فضای آموزشی با ۱۱۶ کلاس درس و زیربنای ۱۶ هزار و ۷۸۵ مترمربع سال گذشته در مناطق مختلف شهری و روستایی این استان احداث شده است.

نصرت الله رحیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توسعه و ساخت مدارس در این استان در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن ۱۴۷ درصد رشد یافته است.

وی اعتبار هزینه شده ساخت این مدارس را  بالغ بر۲۹۳ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: مجموع فضاهای احداث و تحویل شده این استان در سال  ۹۷ در مجموع ۲۱ مدرسه با  ۸۴ کلاس درس است که افزایش  ۱۴۷ درصدی در این زمینه در سال گذشته ایجاد شده است.

وی یادآور شد: از مجموع فضاهای ساخته شده سال گذشته ۲۷ مدرسه با ۱۱۶ کلاس درس و هزینه بالغ  بر ۱۴۵ میلیارد ریال با مشارکت خیرین احداث شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس ایلام همچنین از خریداری تجهیزات جدید مدارس استان در سال گذشته خبر داد و گفت: در این زمینه نیز ۶۲ میلیارد ریال هزینه شده است.

۱۰۰هزار دانش آموز ایلامی در بیش از یک هزار فضای آموزشی به تحصیل اشتغال دارند.

خاطرات شما از سفر به ۱۱۶ کلاس درس در ایلام احداث شد نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.