ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام

ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام

116

ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام

ایلام- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در سطح بازار این استان تشکیل شد...

ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام

ایلام- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در سطح بازار این استان تشکیل شده است.

عزت اله عبدخانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازرسان این سازمان بصورت مستمر و روزانه در قالب تیم های بازرسی در سطح بازار حضور فعال دارند و طی ۹ ماهه سال جاری ۵۸ هزار و ۶۲۹ مورد بازرسی و نظارت از سطح بازار استان صورت گرفته که منجر به تشکیل سه هزار و ۲۴۱ فقره پرونده کشف و ۸۸۱ مورد تخلف با ارزش ریالی بیش از ۵۳۷ میلیارد ریال شده است.

وی همچنین به بازرسی های تخصصی در سطح بازار اشاره و تاکید کرد: تشدید بازرسی ها ، بکارگیری تمامی توان حوزه بازرسی ، تعامل با سایر دستگاه های مرتبط ، سازمانی و فراسازمانی ، برخورد قاطع با متخلفان و عوامل گرانفروشی در حوزه های تولید ، توزیع و مصرف ، پایش روزانه و مستمر قیمت ها و  از شاخص های بازرسی و نظارت طی مقطع زمانی اخیر بوده است.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام ادامه داد: تعداد بازرسی های انجام شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد و تعداد گشت های مشترک ۴۰ درصد افزایش داشته است.

عبدخانی اضافه کرد: با توجه به امکان ثبت اکترونیکی شکایات از طریق سامانه ۱۲۴ از همشهریان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی، اخفا و امتناع و ... مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ یا تارنمای اینترنتی ۱۲۴.ir اطلاع دهند تا در اسرع وقت توسط بازرسان سازمان بررسی و اعلام نتیجه می شود.

خاطرات شما از سفر به ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.