سرمربی داماش: برای کسب پیروزی تلاش زیادی انجام دادیم

سرمربی داماش: برای کسب پیروزی تلاش زیادی انجام دادیم

158

سرمربی داماش: برای کسب پیروزی تلاش زیادی انجام دادیم

رشت - ایرنا - سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان گفت: برای کسب پیروزی برابر تیم رایکا بابل تمام تلاش خود را انجام دادیم....

سرمربی داماش: برای کسب پیروزی تلاش زیادی انجام دادیم

رشت - ایرنا - سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان گفت: برای کسب پیروزی برابر تیم رایکا بابل تمام تلاش خود را انجام دادیم.

مازیار ربیعی فر عصر سه شنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال داماش و رایکا بابل در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : بازی بسیار سختی بود اما سرانجام موفق به کسب پیروزی شدیم تا اولین دیدار دور برگشت را با یک پیروزی خانگی به اتمام برسانیم.

وی افزود : در جریان این دیدار بازیکنان داماش تلاش زیادی را به خصوص در نیمه دوم انجام دادند و در نهایت نیز با تلاش و کوشش زیاد موفق شدیم تا هر سه امتیاز این دیدار را تصاحب کنیم.

وی بیان کرد : من این پیروزی را به طرفداران،  بازیکنان و همچنین اسماعیل حاجی پور که با مشکلات فراوان و شدید اقتصادی تیم را می چرخاند، هدیه می کنم و امیدوارم که بتوانیم در دیدارهای آینده نیز اینگونه ظاهر و نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال داماش ادامه داد: ما برای پیروزی و کسب نتیجه قابل قبول در تمامی دیدارها ظاهر خواهیم شد تا با کسب پیروزی به خصوص در بازی های خانگی،  دل هوداران خود را شاد و در نهایت رتبه شایسته ای را در جدول رده بندی کسب کنیم.

ربیعی فر با اشاره به عملکرد تیم رایکا بابل خاطرنشان کرد: این تیم نیز با هدایت علی نظرمحمدی برابر داماش بسیار خوب ظاهر شد و امیدوارم که نظرمحمدی به همراه تیمش در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول نتایج خوبی را کسب کند.

تیم های فوتبال داماش و رایکا بابل عصر سه شنبه در هفته اول از دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داماش با نتیجه دو بر یک برابر حریفش به برتری رسید.

با اتمام دور رفت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، سیامک فراهانی سرمربی تیم فوتبال داماش از سمت خود کناره گیری کرد که طی چند روز گذشته مسئولان این باشگاه،  مازیار ربیعی فر را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کردند.

در پایان دور رفت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، داماش گیلان با کسب ۲۵ امتیاز در مکان هشتم و تیم رایکا بابل با کسب ۱۳ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

خاطرات شما از سفر به سرمربی داماش: برای کسب پیروزی تلاش زیادی انجام دادیم نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.