محدودیت‌های دوگانه تردد در استان تهران اعمال شود

محدودیت‌های دوگانه تردد در استان تهران اعمال شود

51

محدودیت‌های دوگانه تردد در استان تهران اعمال شود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا پیشنهاد محدودیت های دوگانه تردد در داخل و خارج استان به شورای عالی تر...

محدودیت‌های دوگانه تردد در استان تهران اعمال شود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا پیشنهاد محدودیت های دوگانه تردد در داخل و خارج استان به شورای عالی ترافیک ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی زاده روز چهارشنبه در جلسه شورای اضطراری ترافیک با اشاره به تجمیع پیشنهادها جهت ارائه به شورای عالی ترافیک اظهار داشت: پیشنهادات کوتاه مدت بازه زمانی تا ۱۵ فروردین را شامل و تصمیمات و پیشنهادهای بلندمدت برای بعد از آن اتخاذ می‌شود.

وی بیان کرد: جهت جلوگیری از شیوع کرونا، ممنوعیت تردد به خارج از استان و همچنین ممنوعیت در درون استان باید اعمال شود ضمن اینکه یکی از پیشنهادات اعمال جریمه است که این پیشنهادات بررسی و به شورای عالی ترافیک ارائه می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به نحوه اجرا افزود: به سبب تداخل استان تهران با البرز باید محدودیت های این دو استان به صورت مشترک لحاظ شود چرا که تلاقی و تعاملات به شدت بالایی بین این دو استان وجود دارد.

تقی‌زاده تصریح کرد: استان تهران همواره الگو است و به لحاظ تمرکز سیاسی، اداری و اقتصادی بسیاری از خدمات ملی در این استان ارائه می‌شود بنابراین باید تمهیدات و پیشنهاداتی ارائه کنیم که اگر محدودیت ایجاد شد در مواقع اضطراری امکان خدمت‌رسانی به مردم تمام استان‌ها فراهم شود.  

وی همچنین تاکید کرد: زمانی که تعطیلی برخی از اصناف اعلام می‌شود، اصناف موظف به اجرای آن هستند از این رو سازمان های صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، فرمانداری ها و نیروهای انتظامی باید با متخلفان برخورد و نسبت به پلمب واحدهای متخلف اقدام کنند ضمن اینکه دستگاه قضایی هم پشتیبانی لازم را در این زمینه به عمل می‌آورد.

به گزارش ایرنا، براساس یافته های آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز، یکهزارو ٧٦٢ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ٢٤ هزارو ٨١١نفر رسید.

تاکنون هشت هزارو ٩١٣ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند و این روند روز به روز در حال افزایش است.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۲ نفر جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان این بیماری در کشور به یکهزارو ٩٣٤ نفر رسید.

تا صبح امروز بیش از ۴۱ میلیون نفر در غربالگری کرونا و طرح بسیج ملی مقابله با کرونا مشارکت کرده اند.

توصیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه مشارکت مردم برای شرکت در تست غربالگری ویروس کرونا از طریق سامانه salamat.gov.ir است.

خاطرات شما از سفر به محدودیت‌های دوگانه تردد در استان تهران اعمال شود نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.