راه سردار شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد

راه سردار شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد

98

راه سردار شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد

کرج - ایرنا - فرمانده محور مقاومت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه با اشاره به رشادت های حاج قاسم سلیمانی گفت: با این شهید والامقام عهد می بندیم ک...

راه سردار شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد

کرج - ایرنا - فرمانده محور مقاومت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه با اشاره به رشادت های حاج قاسم سلیمانی گفت: با این شهید والامقام عهد می بندیم که راهش را ادامه خواهیم داد.

سردار سیدحیدر موسوی روز سه شنبه در مراسم عزاداری شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامعه المهدی (عج)  فردیس استان البرز ، افزود: حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش گلی معطر از بوستان نبوی بودند و  جانشان را در راه خدا دادند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها برای رسیدن به اهداف خود در خاورمیانه هزینه های زیادی را متقبل شدند، اظهار داشت: خاندان آل سعود، ثروت مسلمانان  را برای آمریکا خرج می کنند و امروز  آمریکا با هزینه مسلمانان در یمن ،عراق و سوریه خونریزی می کند.

موسوی  با اشاره به اینکه آمریکا خیلی هزینه کرد تا ائتلاف در منطقه خلیج فارس به وجود آورد، گفت: ایران هر چه دارد از مکتب امام حسین (ع)، قرآن و شهدا است و به مدد الهی طرح های دشمنان در یمن ناکام ماند و آل سعود نمی تواند از باتلاق خارج شود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا داعش را تربیت کرد و به خاورمیانه فرستاد تا عراق را به هم بریزد، بیان داشت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با تدبیر مقام معظم رهبری و با حمایت ملت ایران ،حشدالشعبی را در عراق پایه گذاری کردند و شهرهای عراق را از وجود داعش پاکسازی کردند.

سردار موسوی گفت:  بعد از این همه شکست هایی که آمریکایی ها در منطقه خورد ، امروز  هیچ کشوری آنها را به عنوان ابرقدرت قبول ندارد و اکنون  آمریکا فقط دست به جنایت و ترور می زند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در سیاست تفرقه افکنانه بین ایران و همسایگان با شکست روبرو شد و امروز ارتش آمریکا جرات ندارد در بین مردم منطقه حتی با نفربر زرهی تردد کند، افزود: امروز به برکت خون شهدا در محور مقاومت  انسجام به وجود آمده است.

موسوی با  اشاره به حضور میلیونی مردم ایران و عراق در تشییع پیکر شهید سلیمانی و همرزمانش، گفت: بیدار شدن ملت های جهان نتایج خون شهدا است.

فرمانده محورمقاومت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه  ادامه داد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با نثار خون خود پیروزی اسلام را رقم زدند .

وی یادآور شد: ۴۰ سال پیش امام بزرگوار ، آمریکا را شیطان بزرگ نامید و امروز همه به این نتیجه رسیده اند که آمریکا تا همه مستضعفان را  زیرپای خود له نکند دست بردار نیست.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله پهپاد  آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود. در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

سردار

خاطرات شما از سفر به راه سردار شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.