تشییع نمادین سردار سلیمانی در دهدشت برگزار شد

تشییع نمادین سردار سلیمانی در دهدشت برگزار شد

164

تشییع نمادین سردار سلیمانی در دهدشت برگزار شد

یاسوج - ایرنا - آیین نمادین تشییع سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانیروز سه شنبه با حضور پرشور مردم و مسئولان شهرستان کهگیلویه از جلوی فرمانداری تا مصلی دهدشت برگزار ...

تشییع نمادین سردار سلیمانی در دهدشت برگزار شد

یاسوج - ایرنا - آیین نمادین تشییع سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانیروز سه شنبه با حضور پرشور مردم و مسئولان شهرستان کهگیلویه از جلوی فرمانداری تا مصلی دهدشت برگزار شد.

مردم ولایی و شهید پرور کهگیلویه با حضور پرشور و  ولایی خود به یاد شهید سردار سلیمانی اشک ماتم ریختند.

گروه های مختلف مردم از زن، پیر و جوان با لباسهای سیاه بر تن در عزای سردار ولایی خود به سر و سینه زدند.

در این آیین جوانان و بسیجیان شهر دهدشت با به آتش کشیدن پرچم امریکا و اسرائیل جنایت کار انزجار خود از این دو کشور را نشان داددند.

مداحان اهل بیت نیز درسوگ سردار دلها برای مردم نوحه سرایی کردند. 

مردم ولایتمدار، قدرشناس و شهید پرور کهگیلویه وبویراحمد همچون سیل خروشان و اقیانوس بی کران ملت آزادی خواه ایران اسلامی در پاسداشت سردار دلها شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهید جبهه مقاومت با موج خروشان خود به خیابان ها آمدند و با فریاد مرگ بر آمریکا و سلام بر مالک اشتر زمان ندای خون خواهی و انتقام شهدای راه حق و مقاومت را سر می دادند.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله پهپاد آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

خاطرات شما از سفر به تشییع نمادین سردار سلیمانی در دهدشت برگزار شد نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.