تشدید کنترل ترددها در ساوجبلاغ

تشدید کنترل ترددها در ساوجبلاغ

372

تشدید کنترل ترددها در ساوجبلاغ

کرج - ایرنا- سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ اظهار داشت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا ترددها در ورودی های مناطق شهری و روستایی تشدید شده است....

تشدید کنترل ترددها در ساوجبلاغ

کرج - ایرنا- سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ اظهار داشت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا ترددها در ورودی های مناطق شهری و روستایی تشدید شده است.

حمیدرضا ورزشی  روز جمعه  در حاشیه بازدید از مبادی ورودی شهر هشتگرد از مردم خواست همکاری کنند و اصراری به ورود به منطقه نداشته باشند چرا که در این شرایط ورود افراد غیر بومی به شهرستان صلاح نیست.

سرهنگ حسن نوری زاده فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیز از اعمال محدودیتهای ترافیکی به این شهر خبرداد و گفت: خودروهای ورودی به شهر هشتگرد از مبادی اتوبان به میدان صنعت هدایت شده و پس ازکنترل و پایش و درصورت نداشتن مشکل ورود، به داخل هدایت می‌شوند و درصورت وجود مشکل محدودیتی از مسیر برگشتی به سمت اتوبان راهنمایی و برگردانده می‌شوند. 

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ساوجبلاغ نیز گفت: ۲۱ مسیر از مبادی ورودی شهرستان ساوجبلاغ از اتوبان شناسایی و بسته شده است.  رضا رمضانی افزود: براساس مصوبه استانداری مبنی برکنترل ورودیها در راستای اجرای پایش خودروها این عملیات اجرا گردیده و کلیه ورودیها محدود شده اند.

از ابتدای شیوع کرونا در استان البرز تاکنون ۲ هزارو ۲۶۰ بیمار مشکوک و قطعی ابتلا به کرونا در مراکز درمانی استان تحت درمان قرار گرفته اند که در این مدت ۱۱۵ بیمار قطعی کرونا و ۶۹ بیمار مشکوک در استان جان باخته اند.

اکنون ۴۸۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری هستند.

استان البرز در مسیر مسافران ۱۴ استان کشور قرار دارد.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از۱۹۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

خاطرات شما از سفر به تشدید کنترل ترددها در ساوجبلاغ نگارش نظر

نظر خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.