فروش پودر فلدسپات feldspar در صنایع سرامیک سازی

فروش پودر فلدسپات feldspar در صنایع سرامیک سازی

257

فروش پودر فلدسپات feldspar در صنایع سرامیک سازی

موضوع: فلدسپات feldspar شرکت معدنی زمین کاو عرضه کننده فلدسپات سدیک، فلدسپات پتاسیک و فلدسپات سدیک پتاسیک می باشد. فلدسپاتها 50 درصد سیلیکاتهای جامد زمین، 60...

فروش پودر فلدسپات feldspar در صنایع سرامیک سازی

موضوع: فلدسپات feldspar
شرکت معدنی زمین کاو عرضه کننده فلدسپات سدیک، فلدسپات پتاسیک و فلدسپات سدیک پتاسیک می باشد. فلدسپاتها 50 درصد سیلیکاتهای جامد زمین، 60 درصد کانیهای سنگهای آذرین درونی، 30 درصد کانیهای سنگهای دگرگونی و 11 درصد کانیهای ماسه سنگها را تشکیل می دهند و موارد کاربرد آن ها بدین صورت است که در اکثر موارد از فلدسپات پتاسیک به عنوان ماده اصلی سازنده سرامیکها و کمک ذوب استفاده می شود در حالی که از فلدسپات سدیک در تهیه شیشه و لعاب استفاده می گردد. آلومینیم موجود در فلدسپاتها به جای قسمتی از سیلیس در شیشه جایگزین شده و مقاومت فیزیکی شیشه را در برخورد با اشیاء، خمیدگی و حرارتهای ناگهانی افزایش می دهد . مقدار اکسید آهن فلدسپاتها برای مصرف در صنایع چینی و لعاب نباید از 5/0 درصد و در صنایع شیشه نباید از 35/0 درصد بیشتر باشد . مقدار اکسید آلومینیم فلدسپاتها نیز نباید از 15 درصد تجاوز کند.
شرکت زمین کاو تامین کننده فلدسپات می باشد

نحوه خرید و ارتباط با شرکت
شرکت زمین کاو
www.zaminkav.com
info@zaminkav.com
تلفن: 3-88385541-021
موبایل شرکت: 09365077781

این آگهی به صورت رایگان ثبت شده و مسئولیت آن با آگهی دهنده است ٫ لطفا قبل از سفارش یا هر گونه خرید ابتدا از صحت این آگهی مطمئن شوید.

نظرات دوستان در مورد فروش پودر فلدسپات feldspar در صنایع سرامیک سازی نگارش نظر

لطفا نظر خود را در مورد این آگهی ذکر کنید.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.