فروش بنتونیت بتن معدن کاوان

فروش بنتونیت بتن معدن کاوان

429

فروش بنتونیت بتن معدن کاوان

بنتونیت در بتن به عنوان یک عامل پایدار ساز اضافه می شود تا:  ضمن یکنواخت کردن بتن تازه شکل پذیری نهایی آنرا افزایش داده و نفوذ پذیری بتن را در حد مطلوبی نگهدا...

فروش بنتونیت بتن معدن کاوان

بنتونیت در بتن به عنوان یک عامل پایدار ساز اضافه می شود تا:
 ضمن یکنواخت کردن بتن تازه شکل پذیری نهایی آنرا افزایش داده و نفوذ پذیری بتن را در حد مطلوبی نگهداری کند تا بتوان از آن در دیوار های آب بند استفاده نمود .
 نقش این ماده در بتن پلاستیک معلق نگهداشتن ذرات سیمان ـ شن وماسه در هنگام اجرای عملیات و همچنین افزایش شکل پذیری و پایین نگهداشتن میزان نفوذ پذیری می باشد.
 بنتونیت باعث جدا شدن اجزاء تشکیل دهنده بتن پلاستیک شده و در نتیجه دانه های ذرات پس از جداشدن ازهم بهتر آب جذب می نمایند. علاوه بر آن مخلوط یک دست تر و عمل آوری آن مناسب تر می گردد.
شركت معدن کاوان تولید کننده انواع بنتونیت جهت ساختمان سازی و تهیه بتن پلاستیک با حد روانی(LL) و اندکس خمیری و الاستیسیته مناسب مطابق با تمامي استانداردهاي روز بوده و آماده خدمت رسانی به کلیه شرکت ها و مشتریان محترم می باشد.
برای خرید و راهنمایی بیشتر در باره این محصول کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پل های ارتباطی با شرکت معدن کاوان
66085508-021
تلفن همراه: 7866004-0990

وبسایت: www.madankavan.com

ایمیل: madankavancompany@gmail.com

این آگهی به صورت رایگان ثبت شده و مسئولیت آن با آگهی دهنده است ٫ لطفا قبل از سفارش یا هر گونه خرید ابتدا از صحت این آگهی مطمئن شوید.

نظرات دوستان در مورد فروش بنتونیت بتن معدن کاوان نگارش نظر

لطفا نظر خود را در مورد این آگهی ذکر کنید.
برای نوشتن نظر ابتدا ثبت نام کنید.