پاسارگاد دماوند مسجد لاله واژگون ایران از فضا
چهارگوشه - معرفی استان ها و شهر های ایران و جاذبه های توریستی

البرز

کرج - ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به اهمیت فعالیت مراکز یادگیری محلی سواد برای توانمندسازی نوسوادان گفت: تاکنون 4 مرکز یادگیری محلی سواد در این استان فعال شده است.
کرج-ایرنا- معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: سه هزار و 196 اثر پژوهشی به دبیرخانه بیستمین برنامه معلم پژوهنده استان ارسال شد.
کرج - ایرنا- مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: 14 برنامه فرهنگی - حمایتی ویژه بانوان و دانش آموزان درمدارس این استان در حال اجرا است.
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دو کلاهبردار حرفه ای در فردیس که در پوشش مأمور خرید ارگان های دولتی و خصوصی، کلاهبرداری می کردند خبر داد.
گروه فعالیت های قرآنی: جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: انس با قرآن تاثیرگذارترین مولفه بر نفس و انسان را از شر بدی ها و لغزش ها حفظ می کند.
به گزارش تحلیل ایران،،،،،،،،منصور رحمانیان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده آسمان استان البرز صاف تا قسمتی ابری خواهد بودو در بعد ازظهر وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می شود. وی بیان داشت: هوای استان البرز به لحاظ کیفی امروز و فردا دوشنبه برای گروه های حساس ناسالم است. رحمانیان خاطر نشان کرد: در روز سه شنبه هفته جاری هوای البرز سالم پیش بینی می شود. این مسئول اظهار کرد: سرعت وزش باد در دو روز آینده بین 32تا 40 کیلومتر د ...
رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه در سه ماه اول سال ۹۴، ۵۲ نفر بر اثر حوادث جاده ای فوت کرده اند، گفت: در سه ماه اول امسال ۲۱ نفر در اثر حوادث جاده ای فوت کرده اند که ۲۱ درصد کاهش را به همراه داشته است.
معاون صنایع دستی میراث فرهنگی البر ازصدور کارت شناسایی صنایع دستی برای 24 هنرمند استان خبرداد. سعید امینی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای آن دسته از فعالان صنایع دستی که به صورت انفرادی فعالیت می کنند و به تولید محصولات صنایع دستی در رشته های گوناگون می پردازند، کارت ویژه صنایع دستی صادر می شود. وی افزود: این کارت به آن دسته از هنرمندان صنایع دستی تعلق می گیرد که مهارت های لازم را در زمینه تولید محصولات صنایع دستی در یک رشته خاص رادارند اما ا ...

Template Design:Dima Group