پاسارگاد دماوند مسجد لاله واژگون ایران از فضا
چهارگوشه - معرفی استان ها و شهر های ایران و جاذبه های توریستی

اصفهان

خبرگزاری ایرنا:داوود آقایی شنبه در شورای برنامه ریزی در استانداری خوزستان گفت: بر اساس نتایج سرشماری سال 1395 بالغ بر 79 هزار و 171 نفر در بازه زمانی سال های 1390 تا 1395 از خوزستان به استان های اصفهان، تهران، البرز و یزد مهاجرت کردند. وی گفت: این آمار نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است و اغلب این مهاجرت ها به صورت خانوادگی و از افرادی با درآمد بالا و یا با تخصص بوده است. معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان درادامه بیان کرد: بیشترین مهاجرت ها به خوزستان در طی سال های 1390 تا 1395 نیزاز استان های لرستان و تهران برای کار و اشتغال بوده است. آقایی همچنین با اشاره به نرخ بیکاری اعلام شده در این سرشماری عنوان کرد: نرخ بیکاری خوزستان 14.3درصد از گروه سنی 10 سال به بالا عنوان شده است که بر اساس این آماراستان جایگاه پنجم کشور را در این بخش دارد، در سال های 1385 نرخ بیکاری استان 19.3 درصد ودر سال 1390 نیز 25.7 درصد اعلام شده است. وی عنوان کرد: شهرستان های مسجد سلیمان با نرخ بیکاری 21.7درصد و لالی با 21.4 درصد بیشترین میزان بیکاری را در استان دارد. معاون آمار و ...
رئیس پژوهشگاه غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت:دیابت در سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری از شیوع کمتری برخوردار است و در استان های مازندران، اصفهان، یزد و تهران شیوع بالایی دارد، البته در استان هرمزگان نیز شیوع نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
رئیس اداره آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با بیان اینکه شاخص کیفی هوای اصفهان در مرز سالم و ناسالم قرار دارد گفت: حرکت بر روی مرز استاندارد سبب می شود تا با یک نسیم شرایط هوای اصفهان از مرز سالم به ناسالم برسد.
استعلام با عنوان واگذاری انجام خدمات حمل قیر PG از پالایشگاه با تانکر دو جداره تحویل در کارخانه آسفالت و با کد هزاره 1234327 در تاریخ یکشنبه، 21 آبان 1396 در سایت ارتباط گستران هزاره منتشر شده و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1396/09/11 می باشد. این آگهی مربوط به استان(های) خراسان رضوی، اصفهان بوده و در دسته بندی (های) حمل و نقل مواد نفتی انتشار یافته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه مهلت شرکت در متن آگهی اعلام نشده است، زمان اعلام شده برای مهلت شرکت توسط سیستم محاسبه گردیده و لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر، با سازمان مربوطه تماس حاصل گردد. شرح آگهی: --- شرایط آگهی: --- درخواست کننده: --- استانها: خراسان رضوی، اصفهان تاریخ انتشار: --- مهلت دریافت: محاسبه در تاریخ : 1396/012/10 مهلت ارسال: --- تاریخ بازگشایی: --- نوبت اعلام: --- منبع: --- شماره آگهی: کد هزاره: 1234327 تلفن: --- فکس: --- ایمیل: --- وب سایت: --- آدرس: ---
رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد، از انتقال دائم دو تن از نونهالان فوتبالیست استان به باشگاه بزرگ فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان خبر داد.
اصفهان - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اصفهان در بین استان های کشور، رتبه سوم آمار اهدای خون در شب های قدر را به خود اختصاص داد.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تذکرات ده گانه پلیس در تیرماه گفت: استفاده از مانکن های نامناسب پشت ویترین ها نیز جزو تذکرات ده گانه پلیس است و همچنین با کسانی که خارج از چتر و مراحل قانونی نسبت به راه اندازی مراکز ورزشی و کلوب اقدام می کنند برخورد خواهد شد.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: چنانچه رمز انتخاب شده برای مودم ها هشت رقمی و ترکیب حروف، اعداد و اشکال باشند هکرهای خیلی حرفه ای هم امکان هک این مودم ها را نخواهند داشت.
مرکز آفرینش های ادبی قلمستان، وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان کارگاه داستان کوتاه کوتاه را با حضور محمد جواد جزینی و در راستای ارتقا سطح ادبی استان برگزار می کند.
Template Design:Dima Group