پاسارگاد دماوند مسجد لاله واژگون ایران از فضا
چهارگوشه - معرفی استان ها و شهر های ایران و جاذبه های توریستی

آذربایجان غربی

رئیس آموزش وپرورش بوکان گفت: کنگره بزرگداشت ۱۲ هزار شهید استان آذربایجان غربی به همت آموزش وپرورش بوکان در این شهرستان برگزار می شود.
ارومیه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از تخصیص یک هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های اولویت دار کشاورزی در استان خبر داد و گفت: این اعتبار قرار است در بخش های کشت گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی و پرورش ماهی در قفس هزینه شود.
ارومیه- ایرنا- رئیس سازمان جها کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کل سیب صنعتی تولیدی این استان حداکثر 30 درصد سیب درختی است، گفت: با توجه به ظرفیت صنایع تبدیلی موجود در منطقه، کل سیب صنعتی آذربایجان غربی جذب صنایع تبدیلی می شود و چیزی به نام سیب دور ریز وجود ندارد.
ارومیه- ایرنا- نشست خبری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نشست رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از رویدادهای خبری یکشنبه، 21 آبان ماه در آذربایجان غربی است.
رییس اورژانس کشور که به عنوان نماینده ویژه وزیر بهداشت و معاون درمان وزارت بهداشت برای بررسی و پیگیری امور مربوط به مصدومان حادثه آتش سوزی روستای شوریک شهرستان خوی به استان آذربایجان غربی سفر کرده بود، صبح امروز پنج نفر از مصدومان را برای بستری شدن در یکی از بیمارستانهای تهران همراهی کرد. به گزارش قم پرس به نقل از دولت به نقل از وب دا دکتر امین صابری نیا گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز، تعدادی از منازل روستای شوریک شهرستان خوی دچار حادثه شدند که با توجه به تجمع خانواده های روستایی ، در محل حادثه، با ...
نصر: زلزله ای به بزرگی 3.4 درجه در مقیایش امواج درونی زمین(ریشتر) شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی را لرزاند.
ارومیه– ایرنا- زلزله ای به بزرگی 3.4 درجه در مقیایش امواج درونی زمین(ریشتر) شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی را لرزاند.
استاندار آذربایجان غربی به همراه مسوولان حوزه درمانی استان از نزدیک در جریان آخرین وضعیت جسمانی و روند درمانی مصدومان حادثه روستای شوریک خوی قرار گرفت.
اردبیل - ایرنا - مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: مبارزه با دانه درشت های قاچاق و کنترل مبادی ورودی در اولویت های مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان قرار دارد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: بعد از اتمام ماه رمضان حکم قصاص قاتل پزشک اردبیلی اجرا می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا به نقل از مهر،، حجت الاسلام محمدعلی قاصدی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: حکم قصاص صادر شده و بعد از ماه رمضان و تعطیلات عید فطر به اجرا درخواهد آمد. وی افزود: در انعکاس اخبار قتل پزشک اردبیلی برخی رسانه ها مسائلی دور از واقع مطرح کرده بودند، در حالی که انتشار جزئیات پرونده ها تنها با تائید نظر دادستان و در مراحل پایانی امکان پذیر است. رئیس کل دادگستری استان خطاب به رسانه ه ...

Template Design:Dima Group